понеділок, 20 лютого 2017 р.

Це цікаво18 лютого у Запоріжжі до Дня Героїв Небесної Сотні й другої річниці битви під Дебальцевим презентували унікальний історико-патріотичний календар «Україна крізь віки» з фотографіями учасників антитерористичної операції в образах вояків різних епох.
Фотозйомки для календаря велися в Запоріжжі та Львові, а «моделями» стали 24 воїни з 12 військових частин ЗСУ.

Відбирали героїв для календаря досить ретельно – це запорізькі воїни різних підрозділів. І про кожного з бійців можна написати окрему історію, а про деяких – навіть книгу.
Календар являє собою збірку світлин наших героїв – хлопців, які ціною свого життя сьогодні захищають Україну, які борються за нашу незалежність і державність.
Кожний місяць календаря відповідає певному періоду  в історії України: починаючи з часів Київської Русі, сарматів і до наших днів – Революції Гідності. Поряд зі світлинами військовослужбовців надається історична довідка про цей період.
В «Україні крізь віки» знайшли відображення скіфська епоха, часи Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, періоди козацтва, Української Народної Республіки, махновського руху і Революції Гідності.

Створення календаря було ініційоване волонтерами з метою показати духовний зв'язок між поколіннями захисників України і довести, що війна проти російсько-терористичних агресорів на сході є продовженням багатовікової боротьби нашого народу за свободу і незалежність.

За даними ініціаторів проекту, кошти, зібрані від його продажу, підуть на підтримку українських військових і лікування сапера 23-го ОМПБ з позивним «Сонечко» Євгенія Редько, який отримав важкі поранення при виконанні бойового завдання.

Ми також долучились до цієї акції і придбали календар, який зараз знаходиться у бібліотеці нашого закладу.

Немає коментарів:

Дописати коментар