четвер, 15 березня 2018 р.

День українського добровольця


14 березня в Україні відзначають День українського  добровольця

У середу, 14 березня, в  Запорізькій обласній науковій бібліотеці
презентували бібліографічний покажчик “Невиплакані сльози України”. Книгу присвятили запоріжцям, які загинули в АТО.
На сторінках нової книги зібрано короткі біографії про 190 загиблих воїнів (від 2014-го і до жовтня 2017-го років). Вони різні за віком, освітою, професією, та об'єднує їх одне - любов до Батьківщини і здатність безкорисно стати на захист рідної землі.
Передмову для книги написав Микола Михайлов – журналіст, письменник, учасник АТО.


                        Запорізький обласний краєзнавчий музей
14 березня, до Дня українського добровольця у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Добровольчі батальйони України».  
День українського добровольця – нове свято, що відмічатиметься щорічно 14 березня. Воно було започатковане з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.  

 

  Запоріжці віддали шану українським добровольцям

Цей день – данина тим захисникам України, хто першими виступив на захист незалежності та суверенітету нашої держави, вступаючи до Збройних сил України  до оголошення офіційної мобілізації. Подвиг українських патріотів запоріжці вшанували урочистим мітингом. Представники релігійних конфесій провели молебень. Пам’ять загиблих захисників присутні вшанували хвилиною мовчання. По завершенні заходу учасники поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності.  


Немає коментарів:

Дописати коментар