Про бібліотеку


          Бібліотекар  Наталя Вікторівна Левадна        
        Своїм життєвим кредо вважаю  вислів:  "Почніть робити 
    те, що треба. Потім зробіть те, що можливо. І  виявиться,
      що ви робите неможливе"
      У  бібліотеці Комунального закладу “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ –  ІІІ ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради  Вам допоможуть: 
 поринути в світ розумних, добрих та цікавих книг;– підібрати потрібну  літературу, яка дасть можливість більш глибоко вивчати улюблений предмет;– не тільки читати, але й спілкування з друзями, бібліотекарями;– навчитися багатьом корисним речам;– знайти потрібну і повну інформацію у книгах, журналах, мережі Інтернет;
  – навчитися користуватись  довідковими виданнями;                             – підготувати реферат, цікаве повідомлення.
Ми  впевнені: Ви обов’язково знайдете у нас те, що Вам потрібно.
Для всіх , хто пов’язує розвиток особистості з книгою, а своє дозвілля – з читанням, бібліотека гостинно відчиняє двері щодня (крім суботи та неділі) з 9 до 16 години.
     Бібліотека  розташована на другому поверсі шкільного приміщення. Бібліотечний фонд укомплектовано  із  урахуванням запитів читачів. Це і художні книги, і література з різних галузей знань. Велику частку займає довідкова література: енциклопедії, словники, довідники. Учні-читачі знайдуть  у фонді бібілотеки художні твори , які вивчають за  програмою української та зарубіжної літератури .
    Шкільна бібліотека - структурний підрозділ комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ - ІІІ ступенів "Січовий колегіум" , основною метою якого є розв'язання завдань:
         · сприяння реалізації державної політики в галузі освіти;
         · заохочення  учнів до  читання;
         ·  навчити дітей читати та розуміти книгу;
         · створення умов для виховання інформаційної культури   
        · надання максимуму бібліотечно-бібліографічних з икористанням  інформаційних технологій;
         · допомога   вчителям у освітньому  процесі.


Немає коментарів:

Дописати коментар