“Рідний край, оспіваний митцями ”
Мережева акція проводиться в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2021 «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».
“А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю! ”
(Л. Українка)
Рідний край, мала Батьківщина... Це батьківський дім, вулиця, якою ти щодня йдеш в новий день. Рідний край – це мальовнича Хортиця і сивий Дніпро, який омиває свої круті береги. Рідний край – це мова, пісні, легенди. Тут легко і радісно. Це місце не на карті, а в серці кожного з нас. І хто ж краще може сказати про рідну землю, як не поет.
Тож, пропонуємо, ознайомившись з творчістю Запорізьких поетів і письменників створити інтерактивну карту, мітками на якій будуть значимі місця для запорізьких митців, пов’язані із Запорізькою областю: місце народження, твори, в яких є географічні назви тощо.
Результатом спільної роботи буде інтерактивна карта «Літературна карта Запоріжжя», за мотивами життя та творчості літераторів Запорізької області.
Учасники отримають нові навички роботи з гул-картам, проведуть дослідницьку роботу творчості запорізьких письменників та набудуть необхідних знань і умінь щодо пошуку, відбору та розміщення інформаційних матеріалів, створення колективного творчого продукту, використання сучасних цифрових сервісів.
Термін проведення акції
01.10.2021 - 31.10.2021 – реєстрація учасників, розміщення робіт
01.11.2021 - 07.11.2021 - підведення підсумків
Платформа для проведення
“Бібліо-компас ” - блог бібліотеки комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради
Організатор
Бібліотека комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради
Координатор
Левадна Наталя Вікторівна
Учасники
● учні
● батьки
● вчителі
● бібліотекарі
Що робити:
1. Зареєструйтеся, заповнивши форму для реєстрації (посилання буде активним з 01.10.2021).
2. Ознайомтеся з творчістю письменників та поетів Запоріжжя.
3. Створіть на карті мітку,вставивши фото автора, факт з його біографії або уривок з твору, в якому згадується географічна назва Запорізького регіону .
Мітка може містити фото місцевості, ілюстрації до твору, будь-які фото- та відео- матеріали, тематично пов’язані з акцією.
На допомогу учасникам акції:
У процесі створення карти використовуйте ресурси:
"Письменники Запорізького краю"
Письменницький портал Пилипа Юрика
Покрокова інструкція додавання мітки на карти Гугл
Як додати мітку на Гугл-карту Відео-інструкція
Підсумковий продукт
Інтерактивна карта “Літературна карта Запоріжжя”
Немає коментарів:
Дописати коментар